Sportfysiotherapie – Sneek
Home » Fysiotherapie » Behandelingen » Sportfysiotherapie – Sneek
Sportfysiotherapie - SneekFit worden, blijven en hogere prestaties leveren

Enkele onderdelen waar onze sportfysiotherapeuten zich mee bezig houden zijn:
- screening van risicofactoren voor het krijgen van specifieke (sport-)blessures
- het verzorgen van individuele trainingen gericht op preventie en/of prestatieverbetering (bijv. op gebied van kracht, coördinatie, verminderen van gewicht etc.) Indien nodig doen we dit in samenwerking met onze partners
- inschakelen van onze professionele leefstijlorganisatie, zoals (sport-)voedingsdeskundige, leefstijlcoach, ontspanning, yoga etc.
Samenwerking
Onze sportfysiotherapeuten in Sneek werken intensief samen met andere disciplines, zoals sportartsen, orthopeden, (sport-)voedingsdeskundige, leefstijlcoach, sportpsycholoog
- Sportgeneeskunde Friesland. Meer informatie: www.sportgeneeskundefriesland.nl
Samenwerking sportclubs
In samenwerkingsverbanden met diverse sportverenigingen uit de regio wordt gezorgd voor optimale sportmedische begeleiding door o.a.: tests en metingen, snelle service en duidelijke voorlichting. Fysio-Actief verzorgt de sportmedische begeleiding van:
SWZ BOSO Sneek, ONS Sneek, KV Westergo, SC Bolsward, VC Bolsward, LAB Bolsward, SC Joure, VC Joure, CSC Joure, TOP ’63 Oppenhuizen, SCO oldeholtpade.
Naast revalidatie en preventie van sportblessures verzorgen onze sportfysiotherapeuten ook sportspreekuren bij diverse sportverenigingen. Leden kunnen hier terecht voor een korte behandeling en beoordeling van hun blessure, gevolgd door advies of een eventuele vervolgafspraak. Op deze manier bieden wij sporters snel en deskundig advies en behandeling.
Bekijk onze pagina voor sportverengingen voor de sportspreekuren bij jou op de club. Ook vind je hier de contactgegevens van de fysiotherapeuten voor jou club.
Wil je meer informatie over sportfysiotherapie?
Neem dan contact op om een afspraak te maken met onze sportfysiotherapeut in Sneek.
Lees hier nog meerNieuws en blogs

Artrose knie en heup
Blog:Artrose knie en heup Wat is artrose? Op de botten in een gewricht zit een laagje kraakbeen. Dat kraakbeen is normaal heel glad. Zo kan je gewricht makkelijk buigen, draaien en strekken. Bij

September: de perfecte maand om (weer) in actie te komen
Blog:September: de perfecte maand om (weer) in actie te komen De zomer was heerlijk. Misschien heb je wat meer genoten van het lekkere eten, wat minder bewogen en dat merk je nu. Je

Een nieuwe schouder; alle ins en outs bij een schouderprothese
Blog: Een nieuwe schouder; alle ins en outs bij een schouderprothese Je kent het vast wel; een familielid of de buurman/buurvrouw die een nieuwe knie of een nieuwe heup krijgt. Wist je dat